יופי קופי

יופי קופי

מטבח גלילי משובח באווירה משפחתית

על ארוחת הבוקר שלנו תמשיכו לדבר גם הרבה אחרי החופשה… במטבח של "יופי קופי" אנחנו משתמשים בחומרי גלם טריים, עונתיים ומקומיים  אנחנו מאמינים שאין חופשה מושלמת בלי אוכל מדהים ושמחים להגיש לכם  כל יום סלטים, לחמים, עוגות, קישים ומאפים במגוון עשיר ושמח.

בימי חול (א-ה) ארוחות צהריים חלביות מוגשות יום-יום! ניתן להגיע בתאום מראש.

ארוחות ערב לקבוצות (מינימום 20 סועדים) – בתיאום מראש

אירועים משפחתיים ועסקיים (עד 120 איש) ניתן לתאם מראש.

אירועים פרטיים

האירועים המשפחתיים שלכם הם רגעים שנשמרים לנצח. יום ההולדת של אמא, בר המצווה של הבן, חתונת הזהב של סבא וסבתא או אירוע הברית של הבן או הבת הטריים ועוד שלל אירועים משפחתיים משמחים, הם הרגעים החשובים בחייכם. אנחנו נדאג להפוך אותם לבלתי נשכחים עבורכם.

יופי קופי הוא מקום קסום לאירועים קטנים, עד 120 מוזמנים. באווירת הקיבוץ הייחודית, תהפוך המסעדה לאולם אירועים אינטימי ומזמין, בו תוכלו לקיים אירועים משפחתיים שיזכרו לטובה בקרב כל אורחיכם.

אירועים עסקיים

חברות ועסקים מוזמנים ליהנות מאולם כנסים ואירועים קטנים להרמות כוסית, הרצאות וערבי חברה, כחלק מנופש חברה או בתור יום עיון באווירה הקסומה של הצפון. האירוע העסקי שלכם ביופי קופי יאפשר לכם להפתיע את העובדים והלקוחות באירוע המתרחש במיקום בלתי שגרתי, עם אפשרות לשלב ביום זה מגוון פעילויות נוספות המוצעות בסביבה, כמו סדנאות גיבוש o.d.t, טיולים ובילוי משותף על שפת הבריכה בקיבוץ עמיעד, או על שפת הכנרת.